DR SEIDEL Sabunol - krople przeciw pchłom i kleszczom

blog_2

Jeśli masz w domu psa to doskonale wiesz, co to znaczy zmierzyć się z pchłami oraz kleszczami. Niestety, ale są one zmorą każdego psiaka oraz jego właściciela. Aby właściwie i szybko poradzić sobie z tym problemem, powinieneś pomyśleć o zakupie kropli przeciw pchłom i kleszczom DR SIEDEL Sabunol. Poniżej znajdziesz krótki artykuł z opisem tego produktu, który powinieneś koniecznie przeczytać!

Producentem tych kropel jest Dr Seidla, a dostawa tego produktu do domu kosztuje już od 9,90zł! Jednak zdecydowanie opłaca się zrobić większe zakupy w takim sklepie dla zwierzaków, ponieważ przy zakupach powyżej 99złotych wysyłka jest za darmo. Jeżeli chodzi o odbiór osobisty lub zlecenie odbioru to należy się dogadać w tej kwestii z wybraną firmą kurierską. Co do ceny tych kropel to za zakup 1 mililitra kropli zapłacisz 10,28złotego, za 2 mililitry 11,49 złotego, za 4 mililitry będzie to kwota 14, 40 złotego, przy 6 mililitrach cena to 15,99 złotego, natomiast przy zakupie 0,7 mililitra cena również wynosi 10,28 złotego. Jak widać zdecydowanie najbardziej opłaca się zamówić sobie największą buteleczkę ponieważ starczy nam na dłużej i w dłuższej perspektywie zaoszczędzimy na takim zakupie.

Zacznijmy od tego, że DR SEIDEL Sabunol są to krople przeciw pchłom oraz kleszczom, jest to preparat przeznaczony wyłącznie dla psów, zabezpieczający przed pchłami i kleszczami. Krople powstały na bazie trójskładnikowej receptury, ponieważ zawierają w sobie: imidaklopryd, permetryna i piryproksyfen, która zapewnia dużą skuteczność działania. Jest to preparat bezpieczny dla psów i dla ludzi. Warto wspomnieć także o unikalnym zastosowaniu tego preparatu. Przede wszystkim doskonale likwiduje on kleszcze przez minimum cztery tygodnie. Poza kleszczami usuwa on w tym czasie także pchły, jaja pcheł oraz ich larwy. Jakby tego było mało to krople te przerywają także cykl rozwojowy pchły w otoczeniu psa, czyli w legowisku, na dywanach itp.

Zanim jednak zaczniemy używać preparat to powinniśmy poznać środki ostrożności oraz warunki stosowania. Generalnie rzecz ujmując musimy wiedzieć, że preparat ten działa szkodliwie przez drogi oddechowe i po połknięciu oraz może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. Dodatkowo działa on bardzo toksycznie na organizmy wodne i może powodować długo utrzymujące się zmiany w środowisku wodnym. Powinniśmy chronić przed dziećmi tego rodzaju krople. Nie należy również przechowywać go razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Trzeba unikać zanieczyszczenia skóry, a zanieczyszczone oczy przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Natomiast już zanieczyszczoną skórę powinniśmy przemyć dużą ilością wody. W przypadku połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę, ponieważ produkt zawiera Permetrynę. Może on powodować wystąpienie reakcji alergicznych.