BJOBJ BjoMao Emulsja nadająca połysk i niwelująca nieprzyjemny zapach sierści kotów

blog_2

Koty to domowe zwierzaki, które mają wielu swoich ulubieńców. Jednak w przeciwieństwie do psów, koty większość swojego czasu spędzają w domu, a jeśli zdarza im się z niego wychodzić, to właściciele nie zawsze wiedzą, gdzie szlajają się ich zwierzaki, a co za tym idzie, jakie zapachy i wspomnienia ich kociak wnosi do ich domu. W związku z tym, jeśli zdecydujemy się na posiadanie kota dobrze jest się wcześniej zaopatrzyć w BJOBJ BjoMao Emulsja nadająca połysk i niwelująca nieprzyjemny zapach sierści kotów. Poniżej znajdziesz krótki opis tego produktu, przeczytaj go koniecznie!

Zacznijmy od tego, że jest to emulsja wyprodukowana przez firmę BJOBJ BjoMao i jest to emulsja nadająca połysk i niwelująca nieprzyjemny zapach sierści kotów. Jej zaletą jest to, że  zawiera ekstrakt z róży i olejek z drzewa różanego, które niwelują nieprzyjemny zapach. Trzeba przyznać, że jest to produkt idealny dla wszystkich typów sierści. Generalnie rzecz ujmując to tego rodzaju emulsja delikatnie oczyszcza i nadaje połysk sierści naszego zwierzaka.

Warto zainwestować w BJOBJ BjoMao emulsje nadająca połysk i niwelująca nieprzyjemny zapach sierści kotów, ponieważ ma ona niemal same zalety. Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że zapach tej emulsji jest w sto procentach naturalny. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że nie zawiera ona parabenów, glikolu, silikonu ani żadnych innych sztucznych barwników. Oprócz tego w składzie BJOBJ BjoMao emulsji nadająca połysk i niwelująca nieprzyjemny zapach sierści kotów nie znajdziesz takich składników jak Phenoxyethanolu, PEG i SLS oraz składników GMO. W zamian za to BJOBJ BjoMao emulsja nadająca połysk i niwelująca nieprzyjemny zapach sierści kotów posiada fizjologiczne pH, czyli jest hipoalergiczny, także możesz jej spokojnie używać nawet, jeśli Twój kociak ma alergię.

Jeżeli chodzi o sposób użycia takiej BJOBJ BjoMao emulsji nadającej połysk i niwelującej nieprzyjemny zapach sierści kotów to przede wszystkim na początku powinieneś nanieść odpowiednią ilość produktu na wacik, po czym bardzo dokładnie rozprowadzić tą emulsję po sierści zwierzaka. Bardzo ważne jest to, aby nie spłukiwać tej emulsji! Koniecznie pamiętaj także o tym, że unikać kontaktu z oczami oraz wstrząsnąć przed użyciem.

Generalnie rzecz ujmując BioBao jest pierwszą kompletną i certyfikowaną (posiada certyfikat ICEA) linią produktów dla naszych milusińskich. Przede wszystkim w skład lini wchodzą produkty do pielęgnacji i higieny sierści psów oraz kotów i produkty do utrzymywania w czystości ich posłań i legowisk. Musisz także wiedzieć, że składniki w 100% są pochodzenia roślinnego, ekstrakty i olejki pochodzą z upraw ekologicznych, nie zawierają substancji pochodzenia petrochemicznego i syntetycznych barwników. Oprócz tego są bezpieczne, delikatne, nie testowane na zwierzętach, a jednocześnie bardzo skuteczne, nie zawierające substancji zwierzęcych ani substancji pochodzenia zwierzęcego.