KRAKVET Legowiska Cesar

blog_2

Gdy masz w domu psa to doskonale wiesz, co to znaczy zmierzyć się z zakupem odpowiedniego legowiska dla swojego pupila. Niestety, ale są one zmorą każdego właściciela. Które legowisko wybrać? Czym się kierować przy wyborze? Która legowisko będzie najlepsze? Aby ułatwić Ci zadanie poniżej znajdziesz dokładny opis legowisk firmy Krakvet, w które rzeczywiście warto zainwestować. Przeczytaj koniecznie!

Zacznijmy od legowiska Krakvet Cesar Exclusive, kolor beżowo-brązowy. Jest to najwyższej jakości legowisko z eko skóry od firmy KRAKVET, które zaspokoi najśmielsze oczekiwania wszystkich czworonogów. Warto wiedzieć, że wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów i tkanin, takich jak kodura, dzianina baranizowana, pianka poliuretanowa, włóknina poliestrowa i polipropylenowa. W efekcie pozwoliło to uzyskać wyjątkowy efekt ekskluzywności i jednocześnie doskonałej trwałości. Natomiast całość składa się na solidny, wysokiej klasy produkt, który zapewnia wygodę i komfort Twojemu pupilowi każdego dnia. Musisz wiedzieć, że dwuczęściowe legowisko posiada wypełnione wkładem z granulowaną pianką poliuretanową boki, oraz wygodną poduchę z włókniny poliestrowej. Oprócz tego ma zapinany na zamek pokrowiec, który można łatwo zdjąć i wyczyści i wszystko to sprawia, że świetnie sprawdza się do użytku domowego oraz zewnętrznego w słoneczne dni.

Drugim, ciekawym wyborem, jeśli chodzi o zakup legowiska jest KRAKVET Legowisko Cesar Perfect kolor: biało-czarny, ponieważ legowisko wykonano z eko skóry, tkaniny poliestrowej kaletniczej (kodura), pianki poliuretanowej, włókniny poliestrowej i włókniny polipropylenowej. Cechuje się ono jednoczęściowa gładką poduszką, a w połączeniu ze sobą eko skóry i kodury otrzymujemy niezwykle eleganckie jak i wytrzymałe posłanie. Trzeba przyznać, że łóżko idealnie nadaje się do domu, na dwór w słoneczne dni, do kojca oraz na balkon. Generalnie rzecz ujmując to legowisko jest dwuczęściowe, a składa się ono z boków, wypełnionych czteroma wkładami z granulatem z pianki poliuretanowej oraz z poduchy wypełnionej jednoczęściowym wkładem z włókniną poliestrową. Dodatkowo posiada ono zdejmowalny pokrowiec, który jest na zamku błyskawicznym, co ułatwia czyszczenie go. Środkowa poducha jest wykonana z kodury oraz włókniny polipropylenowej co umożliwia wypranie pokrowca.

Legowisko Krakvet Cesar Exclusive dostępne jest w 5 rozmiarach takich jak:

1.    65x52 centymetrów za 76,90 złotego,

2.    84x65 centymetrów za 94,90 złotego,

3.    95x73 centymetrów za 104,90 złotego,

4.    114x84 centymetrów, za 114,90 złotego,

5.    125x98 centymetrów, za 164,90 złotego.

Natomiast jest KRAKVET Legowisko Cesar Perfect możemy kupić w takich cenach oraz rozmiarach, jak:

1.    65x52 centymetrów za 72,90 złotego,

2.    84x65 centymetrów za 89,90 złotego,

3.    95x73 centymetrów za 95,90 złotego,

4.    114x84 centymetrów, za 138,90 złotego,

5.    125x98 centymetrów, za 150,90 złotego.