Najlepsze psie produkty! Część pierwsza

blog_2

Wbrew pozorom gadżety to produkty, które niekoniecznie muszą być powiązane tylko z elektroniką. Posiadanie psa, również może się wiązać z posiadaniem „psich gadżetów”, które mniej lub bardziej ułatwiają nam życie. Dlatego też poniżej znajdziesz opis kilku najbardziej przydatnych akcesoriów, które mogę wam polecić zarówno ze względu na zastosowanie, jak i firmę. Przeczytaj koniecznie!

Zacznijmy od bardzo ważnej rzeczy, jaką jest koc. Koce to, coś co każdy pies uwielbia, w dzień i w nocy śpi on w naszych kocach, czy to na naszym łóżku czy pod biurkiem. Jednak w praktyce trudno sobie wyobrazić podróże czy codzienność spędzaną z psem. Chodzi oto, że miękkie, ciepłe koce świetnie sprawdzają się do przykrycia psa śpiącego w klatce, a także do pościelenia, gdy serwowane są suszone gryzaki. Doskonale spisują się one także podczas podróży pociągami, a także podczas jazdy autem. Natomiast duży wybór pozwala na stosowanie zamienne, gdy część jest w praniu

Następną, istotnym akcesoriem, w które powinieneś się zaopatrzyć są szelki norweskie (https://www.krakvet.pl/szelki-dla-psow-c-133.html). Przede wszystkim faktycznie, szybko się zakładają, nie barwią trwale sierści, są dla psa bardzo wygodne na każdym rodzaju spaceru. Dodatkowym plusem jest, to że ich materiał jest super wytrzymały i niestraszne mu ani zabrudzenia, ani pranie z innymi akcesoriami.

Koniecznie trzeba wspomnieć także o furminatorze. Pewnie zastanawiasz się co to jest? No cóż jest to, że tak powiem narzędzie tortur dla pieska, czyli specjalna szczotka do czesania. Jest on niesamowicie przydatny i łatwo się go używa, jest prosty w czyszczeniu, usuwa naprawdę sporo sierści, dzięki czemu przez kilka dni możemy liczyć na mniej bogaty biały kobierzec ścielący się wszędzie. Zdecydowanie jest to jedna z rzeczy, które przydają się na stałe.

Chcąc, nie chcąc raz na jakiś czas musimy umyć naszego pupila, co zwykle nie wiąże się z optymizmem naszego zwierzaka. Dlatego też powinniśmy się zaopatrzyć w odpowiedni szampon. Tutaj warty polecenia jest BioEligo dla szczeniąt i psich alergików, który nie tylko nie pozostawia na psie charakterystycznego zapachu mokrej sierści, ale jeszcze dodatkowo nawet w małej ilości świetnie się pieni i faktycznie nie powoduje żadnych podrażnień.

Dobrze jest mieć także swój własny pojemnik na woreczki, ponieważ jest to nieodłączny towarzysz wszelkich spacerów. Jeśli nie masz jeszcze pojemnika na woreczki to na pewno należałeś do osób, które mają kieszenie wręcz wypełnione workami śniadaniowymi w wersji eko, które wyciągałeś w sklepach, szukając drobnych. Dlatego warto zainwestować w taki pojemniczek, ponieważ jest niezwykle wygodny, w ogóle nie przeszkadzający na spacerach, praktycznie niewidoczny i leciutki.