DR SEIDEL Szampon Fresh Line dla juniorów

blog_2

Mówią, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka, a o przyjaciół trzeba dbać. Psy są wierne, lojalne i zawsze cieszą się na nasz widok. Możemy z nimi chodzić na długie spacery i uwielbiają spać z nami w pokoju. Jednak psiaki mają też to do siebie, że strasznie linieją i zostawiają po sobie futerko. A to futerko lubi się szybko brudzić, gdy nasz pupil wpadnie akurat na genialny pomysł potarzania się w trawie w trakcie spaceru, po czym wszystko, to co było w tej trawie znajduje się w naszym mieszkaniu. Dlatego koniecznie powinniśmy pomyśleć nad zakupem jakiegoś dobrego szamponu do mycia naszego psiaka, w szczególności, gdy jest jeszcze młody. Godny polecenia jest DR SEIDEL Szampon Fresh Line dla juniorów, którego opis znajdziesz w artykule poniżej. Przeczytaj go koniecznie!

Zacznijmy od tego, że producentem tego szamponu jest Dr Seidla. Jest to niesamowicie łagodny szampon  odżywką, który poleca się w szczególności małym pieskom. Warto wspomnieć także o tym, że ten szampon zawiera w sobie nie tylko substancje nawilżające oraz odżywcze, ale także olejek z orzechów z makadamia, który, co ciekawe, jest naturalnym źródłem witaminy E, która jest bardzo potrzebna naszemu zwierzakowi. Jakby tego było mało to chroni on skórę psiaka przed utratą wilgoci oraz niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Dodatkowo zawiera on allantoinę, która łagodzi podrażnienia oraz przyśpiesza regenerację skóry. Wybór tego szamponu to zdecydowanie dobra decyzja, ponieważ zapewni on naprawdę piękny połysk sierści oraz jej zdrowy wygląd.

Generalnie rzecz ujmując to tego rodzaju szampon jest przede wszystkim przeznaczony do stosowania oraz pielęgnacji skóry oraz sierści szczeniąt, a także młodych psów. Jeżeli chodzi o sposób użycia to na początku powoli zmocz sierść letnią wodą. Gdy to już zrobisz to spokojnymi, ale pewnym ruchami nanieś niewielką ilość szamponu w kilku miejscach, a następnie zacznij masować sierść, aż do momentu, kiedy to uda Ci się uzyskać dużą pianę. Kolejnym krokiem będzie bardzo dokładne spłukanie szamponu, więc jeśli trzeba możesz powtórzyć je kilkakrotnie, ważne, aby piana ani szampon nie pozostał w sierści psa, ponieważ może mu zaszkodzić, jeśli będzie na przykład lizał się po sierści i przypadkiem połknie resztki szamponu. Koniecznie pamiętaj także o tym, że w czasie kąpieli zawsze należy przede wszystkim chronić oczy, uszy oraz pysk naszego zwierzaka.

Jeżeli zaś chodzi o cenę produktu to za 220 mililitrów zapłacisz tylko 15,28 złotego. Musisz doliczyć do tego jedynie jeszcze koszt dostawy, który wynosi 9,90 złotego, jednak przy zakupie powyżej 100złotych to wysyłka szamponu jest gratis.