DR SEIDEL Dermavet - Szampon pielęgnacyjny dla sierści długiej

blog_2

Jeśli posiadamy pieska to powinniśmy zadbać nie tylko o zapewnienie mu dachu nad głową, o to, aby miał pełną miskę, ale także o jego higienę. Chyba każdy właściciel wie, że umycie psa to nie jest łatwa sprawa, chyba, że trafi się taki zwierzak, który akurat będzie lubił kontakt z wodą. Niezależnie od tego prędzej czy później będziemy musieli zaopatrzyć się w szampon pielęgnacyjny dla naszego pupila. Poniżej znajdziesz krótki opis produktu, jakim jest szampon pielęgnacyjny dla sierści długiej DR SIEDEl Dermavet, który na pewno doskonale się spisze, jeśli jesteś właścicielem psa o długiej sierści.

Zacznijmy od tego, że szampon DermaVet dla psów o sierści długiej doskonale myje i pielęgnuje skórę oraz sierść zwierzęcia. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego pieska, szczególnie jednak dla psów o długiej sierści. Szampon ten zawiera takie substancje pielęgnujące jak d-pantenol oraz naturalne proteiny. Jego największymi zaletami jest to, że ułatwia rozczesywanie oraz poprawia wygląd włosa. Koniecznie należy także wspomnieć o tym, że dzięki dodatkom substancji antybakteryjnych zmniejsza ilość niepożądanych mikroorganizmów na skórze psa.

Jeżeli chodzi o zalecenia związane z tym szamponem to  szampon DermaVet dla psów o sierści długiej jest przeznaczony dla psów o sierści długiej. Charakteryzuje on się tym, że zawiera składniki aktywne, takie jak: D-pantenol (prowitamina B5), która doskonale wpływa na odnowę naskórka. Dodatkowo powinieneś wiedzieć, że przyspiesza on gojenie drobnych uszkodzeń naskórka. Jakby tego było mało to ów szampon silnie nawilża skórę, wzmacnia włosy. Oprócz tego rodzaju szampon działa przeciwzapalnie, a chlorheksydyna i triclosan, są to substancje przeciwbakteryjne.

Co do sposobu użycia tego szamponu to przede wszystkim wyszczotkuj dokładnie zwierzę przed kąpielą. Następnie zmocz okrywę włosową letnią wodą. Gdy to zrobisz to nałóż szampon na sierść aż do uzyskania piany. Odczekaj kilka minut, po czym dokładnie spłucz letnią wodą szampon usuwając całą pianę. Potem spokojnie osusz zwierzę ręcznikiem i pozwól mu się otrząsnąć z pozostałej wody. Następnie, jeśli będzie taka potrzeba to powtórz powyższe czynności. Koniecznie pamiętaj o tym, aby ochronić oczy, uszy oraz okolice nosa zwierzęcia podczas kąpieli.

Jeżeli chodzi o cenę tego szamponu to 150 mililitrowa buteleczka kosztuje 9,47 złotego, plus dostawa, która kosztuje 9,90 złotego. Jednak jeśli zrobisz zakupy powyżej 99złotych to nie zapłacisz nic za dostawę.